Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace
Motto školy

poslední mesíc únor 2019 příští mesíc

Klub přátel ZŠ Smržice

Sdružení Klub přátel školy (KPŠ) je dobrovolnou organizací rodičů a příznivců Základní školy Smržice.

Cílem KPŠ je ve spolupráci s vedením školy podporovat a rozvíjet vzdělávací a zájmové aktivity žáků nad rámec možností školy.

Členem KPŠ se může stát každý rodič, který zaplatí členský příspěvek. Členské příspěvky jsou stanoveny ve výši 100,- Kč na žáka za školní rok. Z vybraných prostředků jsou pak hrazeny např. Mikulášské balíčky, vstupy nebo doprava na různé akce, odměny a drobné dárky např. ke Dni dětí apod.

Výkonným orgánem KPŠ je Rada třídních důvěrníků. Snažíme se dosáhnout toho, aby každá třída měla v Radě svého zástupce, třídního důvěrníka, a na jednáních Rady tak mohly zaznít podněty rodičů ze všech tříd.

Děkujeme všem rodičům Základní školy Smržice, kteří finančně podporují KPŠ a mají tak zájem na zlepšení a zpestření vzdělávání svých dětí.

Třídní důvěrníci pro školní rok 2018/2019

1. třída – paní A. Látalová
  2. třída – paní Kouřilová
  3. třída – paní L. Látalová