ZŠ a MŠ Smržice

Základní škola a Mateřská škola Smržice

 

Andersonova noc proběhla na naší škole z pátka 3. 4. na sobotu 4. 4. Patnáct dětí spalo ve škole. Program připravila knihovnice paní Slavíčková a s organizací dětí ji pomohla učitelka Jana Gulaková.

Program byl bohatý.Nejdříve děti zasadily strom Pohádkovník, který nám věnovala starostka obce. Dále následovala vycházka obcí, která byla zakončena pobytem v kulturním domě. Zde si děti pochutnaly na ovocném zmrzlinovém poháru. Cestou do školy jsme se zastavili v knihovně a pak následovalo opékání špekáčků na dvoře. Venku jsme si zahráli několik pohybových her a pak jsme si ve třídě četli několik Andersonových pohádek. Dále děti absolvovaly baterkový průvod v okolí školy, diskotéka, schovávaná a před spaním znovu čtení pohádek. Ráno jsme si zahráli různé literární soutěže (rébusy, hádanky, rýmovačky). V 9 hodin si děti vyzvedli rodiče.

(více fotek ve fotogalerii)