Jako každý rok i letos nabízí naše škola zájmové kroužky, které jsou určeny pro všechny děti školy.

Pro všechny žáky je v nabídce kroužek keramiky,ve kterém si děti vyrábí krásné výrobky a zároveň si rozvíjí a zdokonalují jemnou motoriku. V ekologickém kroužku se žáci seznamují s přírodou a její ochranou. V kroužku jógy a zdravotního cvičení děti prospívají správným cvičením svému zdraví. Druháčci mohou navštěvovat kroužek anglického jazyka, kde se hravou a zábavnou formou seznámí se základní slovní zásobou angličtiny. Všechny jmenované kroužky vedou učitelky naší školy.

V nabídce je také taneční kroužek pro žáky první třídy, který má na starosti paní Špičáková a také hasičský kroužek, který vedou dobrovolní hasiči obce Smržice.