ZŠ a MŠ Smržice

Základní škola a Mateřská škola Smržice

Ve čtvrtek 19. února jsme si s dětmi v mateřské škole užili karneval. Rodiče nastrojili své děti do masek už v šatně a do třídy přišli princezny, kovbojové a další úžasné pohádkové bytosti.

Karneval jsme začali společným průvodem masek po budově mateřské školy, aby i paní kuchařky a paní školnice mohly shlédnout naše přestrojené detičky. Karnevalové veselí pokračovalo tancem princezen a pak už jsme se radovali v rytmu dětských písnieky v obou třídách naší školky.  Hravá dušička našich dětí se ale nezapřela a proto ani hry a hračky děti neošidily...

Závěr karnevalu patřil oblíbené mašince, která se vlnila přes třídy a mířila do školní jídelny, kde jsme měli přichystanou chutnou krmi pro naše vyhládlá bříška...

kolektiv uřitelek z MŠ


fotky najdete ve fotogalerii