V úterý 13. prosince se zúčastnili žáci čtvrté a páté třídy naší školy soutěže v anglickém jazyce Funny Bunny, kterou již několik let pořádá Základní škola Bedihošť.

Letošní ročník byl zaměřen hlavně na téma sport a olympijské hry. Žáci převážně z vesnických škol soutěžili ve všech jazykových disciplínách – čtení, psaní, poslech a mluvení. Zvláště při té poslední se všechny děti zapotily asi nejvíc, když odpovídaly zkoušejícím učitelkám na základní konverzační témata. Naši školu reprezentovaly dvě dvojice páťáků – Odetta Ambrož a Michael Fink, druhý tým vytvořili Pepa Crhonek a Lukáš Petřík. Za čtvrťáky soutěžila Sofie Paszek a Robin Kotlár. Naše žáci každý rok v této soutěži bodují a i letos potvrdili své schopnosti a dosáhli na stupně vítězů – Odettka a Míša ve své kategorii zvítězili a přivezli si prvenství. S jednobodovým odstupem se umístili i Pepa s Lukášem na 3. místě. Také Sofie a Robin si v kategorii čtvrtých tříd vedli obstojně a vybojovali si páté místo. Naše škola se tedy může pyšnit šikovnými žáky a všem dětem děkujeme za účast a gratulujeme.