Přinášíme plán akcí na listopad.

7.11. Divadélko z Hradce Králové – Bajky pana Ezopa, v sále Restaurace U Hřiště. Vybíráme 40,- Kč.

10.11. Fotografování jednotlivců (sourozenců) na sady - 3 fotografie a kalendář na rok 2017. Odběr fotek dobrovolný po jejich shlédnutí.

14.11. Divadlo O Šípkové Růžence, pro MŠ a 1.-2. třídu ZŠ v Městském divadle Prostějov.

15.11. Soutěž Dobrodružství s počítačem, pořádané CMG v Prostějově. Pro žáky 5.třídy.

15.11. Třídní schůzky a společná schůzka KPŠ. Od 17. hodin ve 4. třídě, poté v kmenových třídách.

16.11. Lampionový průvod.

30.11. Cestopisný výukový film „Filipíny-za obry a trpaslíky“ v Městském divadle Prostějov. Vybíráme 60,- Kč.

Během měsíce října a listopadu vytvářeli žáci díla do výtvarné soutěže Barvy podzimu – pořádané DDM Sportcentrum Prostějov.