ZŠ a MŠ Smržice

Základní škola a Mateřská škola Smržice

Naše škola se opět může pochlubit dalšími úspěchy svých žáků...

 


Ve čtvrtek 29. listopadu proběhla tradišní sportovní soutěž "Starostuv hanácké vdolek" v Dubanech, které se zúčastnilo dvacet  žáků naší školy všech věkových kategorií. Soutěžilo se v několika různých sportovních disciplínách. Naši žáci obstáli v konkurenci dalších sedmi družstev, kdy vybojovali příčku nejvyšší, tedy 1. místo. Zúčastněným žákům gratulujeme!

 

V úterý 3. prosince proběhl třetí ročník předvánoční soutěže v anglickém jazyce "Funny Bunny" v Bedihošti. Žáci tu prokazovali dovednosti z různých jazykovývh disciplín - hra, poslech, čtení, psaní i náročná mluvená část. Dívky ze 4. třídy obsadily v konkurenci deseti dvoučlenných družstev pěkné 7. místo. Žáci 5. třídy, Eliška Sekaninová a Pavel Fréhar, dosáhli ve stvé kategorii na krásné 2. místo, čímž navázali na svůj loňský úspěch. Opět žákům děkujeme za účast a gratulujeme!